Zapoznaj się naszą ofertą

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne skytonepl@gmail.com 9 grudnia 2022
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to jedne z najbardziej klasycznych osłon okiennych. Dopasowuje się do swojego otoczenia i dekoruje wnętrza niepowtarzalnym charakterem. Dzięki możliwości doboru materiału, z jakiego zostanie wykonana roleta możemy otrzymać produkt różnymi właściwościami, takimi jak: ochrona przeciwsłoneczna czy też regulacja dopływu ciepła z zewnątrz. 
W sprzedaży mam rolety firm: Tapparella, Fart Produkt, Solis System. 

Rolety plisowane

Rolety plisowane powszechnie określane plisami to innowacyjna forma osłon okiennych. Ich największą zaletą jest to, że dopasowują się do każdego okna, nawet dachowego. Pasują również do drzwi balkonowych. Dzięki uchwytom zamocowanym na dole plisy, jak i na górze można nią dowolnie sterować z obu poziomach, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku zmieniających się warunków oświetlenia. Odpowiedni dobór materiału pozwoli uzyskać izolację termiczną. Oferujemy plisy w wielu kolorach.

Rolety dzień / noc

Rolety dzień/noc oferują swoim użytkownikom maksymalną funkcjonalność oraz komfort użytkowania o każdej porze. Cechą wyróżniającą ją spośród innych rolet jest to, że pozwalają na delikatne przejścia pomiędzy światłem, a cieniem, dzięki czemu wystarczy mały ruch łańcuszkiem, aby regulować ilość wpływającego światła. Poprzez odpowiedni wybór materiału możemy uzyskać izolację termiczną. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym roleta można nadać zupełnie inny charakter wnętrzu.