Zapoznaj się naszą ofertą

Drzwi

Drzwi skytonepl@gmail.com 7 grudnia 2022
Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe są najczęściej spotykane
w przedsiębiorstwach lub miejscach użytku publicznego, tj.: sklepy, galerie czy szkoły. W ostatnim czasie cieszą się jednak coraz większą popularnością w budynkach mieszkalnych.
Dzięki specjalnie zastosowanym uszczelkom gwarantują swoją użytkownikom wysoką izolację termiczną. Ponadto posiadają dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe oraz występują w wielu wariantach kolorystycznych.
Do produkcji drzwi aluminiowej wykorzystujemy profile polskiej firmy PONZIO: PE40, PE78 oraz systemy ciepłe PONZIO: PT52, PE68 i PE78. Używane do produkcji komponenty gwarantują doskonałą jakość wyrobu.

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie elegancję i prostotę w jednym. Są one niezwykle wytrzymałe. Posiadają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Dodatkową są na swój sposób plastyczne, tzn. można w nich wyrzeźbić różne wzory, które nadadzą im indywidualny charakter. W sprzedaży mamy drzwi firm: Derpal, Siuda oraz Erkado.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrze to obowiązkowe wyposażenie każdego budynku pozwalające na oddzielenie pomieszczeń. W ofercie mamy drzwi wewnętrzne w kilkudziesięciu wzorach i kolorach, przez co można zarówno dopasować je do wnętrza, jak i nadać mu zupełnie inny charakter. W sprzedaży mamy drzwi wewnętrzne polskiej firmy Erkado.

Drzwi stalowe

Drzwi stalowe to doskonały wybór do każdego budynku. Poza wysoką ochroną antywłamaniową oferują również dużą energooszczędność dzięki wypełnieniu pianką izolacyjną lub styropianem. Są one niezwykle estetycznie wykonane. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wzorów i kolorów drzwi stalowych, dzięki czemu idealnie wkomponują się w każde wnętrze. W sprzedaży posiadamy drzwi firm: Setto oraz Stalprodukt.